Kredyt chwilówka na dowód dla zadłużonych bez przelewu

Gry lotto – szybkie wygrane

Gry lotto – szybkie wygrane

cze 6, 2017

Różnorodność dostępnych dziś gier lotto sprawia, iż część osób decyduje się na obstawienie kilku różnych zakładów. Które gry są najbardziej atrakcyjne i co warto wziąć pod uwagę wybierając spośród nich?
Wiele osób liczy na naprawdę szybką wygraną. Pod tym względem w przypadku gier lotto wygrywa gra keno. Losowania dwudziestu z siedemdziesięciu liczb odbywają się co cztery minuty. Gracz ma możliwość obstawienia do dziesięciu liczb. Trafienie wszystkich dziesięciu daje wygraną pierwszego stopnia. Wiele osób decyduje się jednak na grę na mniejszą liczbę skreśleń, ponieważ choć zmniejsza to wygraną, to zwiększa to prawdopodobieństwo trafienia.

 

Inną grą, podobną do keno, jest multi multi. W tym przypadku losowanych jest dwadzieścia liczb, jednak już z puli 80. Losowania odbywają się dwa razy dziennie. Oprócz obstawienia do dziesięciu liczb istnieje możliwość obstawienia plusa, czyli liczby, która wypadnie na samym końcu.
Jeśli chodzi o gry lotto wyniki losowania można sprawdzić różnymi metodami. Obecnie najłatwiej jest po prostu sprawdzić na stronie internetowej. Również w punkcie sprzedaży zakładów można uzyskać wyniki losowania dowolnej gry. Jest to przydatne zwłaszcza w przypadku takiej gry jak keno, gdzie losowania odbywają się co cztery minuty i trudno jest śledzić wyniki.